Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Lundtofte Boldklub
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
Stenløse BK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
7
Nivå-Kokkedal FK
1
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Humlebæk BK
16
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Hørsholm-Usserød IK (3)
Hillerød Fodbold (2)
Ungdomspokalen U14 Drenge B (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Avarta
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Hørsholm-Usserød IK (4)
Brøndbyernes IF (2)
Ungdomspokalen U15 Drenge B (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Værløse BK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Nykøbing FC
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
A27
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
BSF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
GVI
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Slagelse B&I
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Hørsholm-Usserød IK
LSF
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Taastrup FC
Greve Fodbold (3)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
FC Rudersdal
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Greve Fodbold (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Køge BK (2)
Hareskov IF
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
AB
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Roskilde Boldklub
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Farum BK (1)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Orient GI
Farum BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Greve Fodbold (4)
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
FC Rudersdal
Orient GI
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Greve Fodbold (3)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Hareskov IF
Roskilde Boldklub
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Greve Fodbold (2)
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Bagsværd BK
Farum BK (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Farum BK (2)
Greve Fodbold (4)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Taastrup FC
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Orient GI
Greve Fodbold (4)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Greve Fodbold (3)
FC Rudersdal
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Roskilde Boldklub
Farum BK (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Greve Fodbold (2)
Hareskov IF
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Annisse IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Køge BK (2)
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Roskilde Boldklub
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Hørsholm-Usserød IK (2)
Farum BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Orient GI
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FC Rudersdal
Farum BK (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Greve Fodbold (4)
Greve Fodbold (3)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Farum BK (1)
Greve Fodbold (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Græsted IF
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Høsterkøb HF 2000
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
HIK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
B. 82, Virum
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
FC Rudersdal
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hørsholm-Usserød IK
LSF
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
GVI
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK (2)
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Lundtofte Boldklub
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Greve Fodbold (1)
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Sorø Freja
U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:45
Hørsholm-Usserød IK
HIK
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Hørsholm-Usserød IK (Liga 1)
Holbæk B&I (Liga 1)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Brede IF
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
LSF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Melby-Liseleje IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hørsholm-Usserød IK
B 1908
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Slangerup & Omegn IF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Helsingør
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk FK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Nivå-Kokkedal FK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Køge BK
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
IF Bytoften
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Frem
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Holbæk B&I
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Helsingør IF Fodbold (2)
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Ejby IF 1968
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Sundby Bk.
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Esrum IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Holbæk B&I
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|